O nas

Kokoszanel – Z nami możesz być kim chcesz!

Najlepsza oferta! Tylko u nas ponad 8 000 niezwykłych kostiumów dla dzieci i dorosłych!

Kreatywność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły to wytyczne, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy. Wiemy, że aby impreza była udana, jej uczestnicy muszą czuć się naprawdę wyjątkowo i komfortowo. To powód, dla którego istnieje nasza wypożyczalnia strojów dla dzieci i dorosłych!

Dbając o najwyższą jakość obsługi, zawsze dostarczamy kostiumy na czas pod wskazany adres prywatny lub firmowy. Nie pobieramy kaucji i sami zajmujemy się czyszczeniem strojów. Dzięki doświadczeniu i kreatywności potrafimy doradzać naszym Klientom w doborze idealnego stroju tak, aby zawsze byli zadowoleni. Oferujemy również szeroki wybór dodatków, które za każdym razem pozwolą stworzyć niepowtarzalną kreację.

Nasze stroje wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w szerokich paletach barw i wzorów. Pragniemy, aby każdy kostium był dla Was inspiracją i pobudzał wyobraźnię. Każdy szczegół tworzymy z myślą o Was i tak dobieramy nasz asortyment, aby każdy znalazł coś idealnego dla siebie. Wiemy, że każda osobowość i każdy charakter ma swoje potrzeby, więc bez względu na to, czy jesteś przebojowy, spokojny, ekscentryczny, buntowniczy, opanowany, dowcipny, nieśmiały czy jakikolwiek inny, jesteśmy pewni, że dostarczymy Ci tego, czego oczekujesz. Przekonaj się!

Wypożyczalnia strojów Kokoszanel jest czynna cały rok. Stacjonujemy w Gdańsku oraz Szczecinie, ale wysyłamy stroje na zamówienie w każdy zakątek kraju. Ekspresowa wysyłka kurierem w 24h! Złóż zamówienie przez Internet lub zadzwoń!